Reference

 

      Dobrý den,

s přístupem k problematice, k řešení problémů s různými otázkami a kvalifikovanými odpověďmi na ně, jsem byl velice spokojen. Spolehlivost, kreativita, upřímnost a znalost problematiky, dobrá doporučení, rychlá řešení bez návštěv různých ústavů a rady, mne velice příjemně překvapily. Další spolupráci jsem nakloněn a budu se na ni těšit.

S pozdravem Martin Golec, servisní technik, Třinec

 

Dobrý den.

Jsem upřímně rád, že jsem navázal již dlouholetou spolupráci s panem Medkem, který nám se ženou pomohl optimalizovat rodinné  finance. Zvláště oceňuji dlouholetou spolupráci a optimalizací všech možných spořících a pojišťovacích produktů, které se na trhu v daném čase vyskytují a jsou vhodné pro mou rozrůstající se rodinu. V neposlední řadě oceňuji cenné rady za zprostředkování hypotečního úvěru pro potřebu rekonstrukce našeho bydlení.

Ing.Petr Michna, stavbyvedoucí, Frýdek-Místek  

 

 Dobrý den,

s panem MVDr. Radimem Medkem jsem začala spolupracovat na základě doporučení od mého kolegy. Mohu svědomitě říci, že je to poprvé v oblasti financí, kdy opravdu bylo splněno to, co jsem žádala v rámci zhodnocení mých vkladů. Jsem opravdu velmi spokojena a je jasné, že spolupráce i nadále pokračuje. Děkuji.

MUDr. Vlasta Szwarcová, Centrumoculus, Český Těšín

 

Dobrý den,

s  panem doktorem Medkem jsem se seznámila v roce 2012 a to na doporučení mé kamarádky. Od té doby pan doktor řídí mé privátní finance a jsem za to moc ráda. Při mém povolání totiž nemám skoro žádný prostor a ani chuť se jim věnovat. Mohu zde naznačit zejména vysoký přínos ve zhodnocení volných prostředků a to nejen v oblasti privátních financí, ale i firemních. Jednání vždy probíhala velmi profesionálně a zejména nenuceně. Dnes pan doktor pro mne představuje jistotu a spolehlivost. Nezbývá mi nic jiného než Vám jej svědomitě doporučit.

MUDr. Marie Kučová, Vsetín

 

Dobrý den,

byla mi doporučena a následně uzavřena kvalitní pojistná smlouva, která pokrývá případné zdravotní a úrazové komplikace celé rodiny a rovněž pojištění nemovitostí. Oceňuji profesionální přístup pana Doktora a přehled v uvedených tématikách a zároveň snahu klientovi pomoci ve finančních záležitostech.

Martin Nogol, majitel firmy Třinecko

 

Dobrý den pane Medek,

moc děkuji za úspěšné vyřízení všech náležitostí s ukončením starého a následně s uzavřením nového pojištění. Skvělá práce. Také je velmi pozitivní, že vše proběhlo pouze elektronickou poštou. Ušetřilo mě to mnoho času. Těším se na další spolupráci.

Daniel Walek,obchodní zástupce, Frýdek-Místek

 

Dobrý den,

musím říci,že má počáteční nedůvěra k finančním poradcům se po konzultacích s panem Doktorem velmi rychle rozplynula. Je to opravdu člověk, který Vám všem může určitě zajímavě poradit. Děkuji za jasné a přehledné zpracování pojištění a investic ve formě podílových fondů, které v mém případě snad využiji na důchod.

Přeji krásný den.

Tomáš Musil, eABM s.r.o. Frýdek-Místek

 

Dobrý den,

s jednáním pana doktora Medka jsme velice spokojeni. Komunikace je rychlá s osobitým přístupem, řešení problémů kreativní, jasné a přehledné, dalším klientům můžeme jen vřele doporučit.

S pozdravem a přáním krásného dne

Ing. Martina Zelinková, PROJEKČNÍ ATELIER -ING. ZELINKA, s.r.o

 

Dobrý den,

mám přirozenou nedůvěru k finančním poradcům, kteří mi kdy nabízeli své služby, protože se jedná o citlivé informace a měl jsem pocit, že si se svým ekonomickým vzděláním poradím sám. Po první negativní zkušenosti s pojišťovnou jsem se obrátil na p. Medka, přehodnotil jsem situaci a nechal si poradit při sjednání nové smlouvy na pojištění majetku a životního pojištění. Zároveň jsem si také splnil přání investovat do akciových trhů a těšit se tak na zajímavé zhodnocení svých úspor. P. Medka můžu doporučit všem nedůvěřivým, kteří nechtějí jen platit, ale také plnit.

Ing.Tomáš Zuczek, Třinecko

 

Dobrý den,

ráda bych vyjádřila velkou spokojenost s profesionálním přístupem ke klientovi, postupem a i celkovým řešením pojištění od pana Medka v naší firmě. Každému zaměstnanci „ušil“ životní pojištění přímo na míru s možností připojištění dle vlastních požadavků a potřeb. Oceňuji i možnost jednání přímo v sídle firmy bez nutnosti někam dojíždět. Vše bylo řádně vysvětleno a zařízeno. Těším se na další spolupráci.

S pozdravem,

Ing. Michaela Zuczková, jednatelka společnosti Autoškola Pollak s.r.o.

 

Dobrý den,

vždy jsem byla skeptická, když mi někdo nabízel finanční poradenství. Setkání s doktorem Medkem mě přesvědčilo o opaku. Spolupracuji s ním již několik let a jeho poradenství ve finanční oblasti, zejména pak otázka investic a pojištění rizik je na vysoké a profesionální úrovni. Děkuji a rozhodně doporučuji.

Kamila Tomášková, Ostrava